Opravy jízdních kol - cykloservis

V našem servisu provádíme veškeré úkony potřebné pro perfektní chod kola. Servis zhotovují zkušení mechanici, kteří jsou každoročně proškolováni a seznamováni s novinkami od největších výrobců komponentů a kol. Samozřejmostí jsou i náročnější servisní úkony, jako kompletní repas vidlice a tlumiče, odvzdušnění a přetěsnění hydraulických kotoučových brzd, zakázkové zaplétání kol včetně měření napětí drátů výpletu nebo repas či přelisování ložisek nábojů a zadní stavby u celoodpružených kol, vše s použitím profesionálního nářadí. Bonusem je pak například balení kol do krabice na dovolenou nebo nastavení Vašeho kola pomocí zařízení Body Scanning CRM, které zajistí Váš dokonalý posed na kole. Jednodužší servis jsme schopni provést na počkání, při němž můžete využít naše posezení u kávy nebo časopisu. Můžete také využít naši samoobslužnou dílnu a drobný servis si vyhotovit sami, a to zcela zdarma. Naší prioritou je špičkově odvedená práce za rozumnou cenu. 

 

Samoobslužná dílna

V našem ochodě jsme pro Vás připravili jedinečnou možnost využít samoobslužné dílny. Máme pro Vás připravena dvě pracovní místa s kompletním vybavením potřebným na servis kola. Dílna je zbrusu nová a připravená pro servis Vašeho kola. Obě pracovní stanice jsou vybaveny špičkovým nářadím značky Birzman. 

Jak to celé funguje? Ideální je předem si rezervovat termín Vaší návštěvy, abyste měli jistotu, že dílna nebude obsazena. Poté přijedete do našeho obchodu, prokážete se občanským průkazem a podepíšete smlouvu o provozu dílny. Následně Vám náš zaměstnanec předá pracovní místo s nářadím. V případě potřeby si můžete nechat poradit od našich zkušených mechaniků.

Po ukončení práce předáte dílnu zpět našemu zaměstnanci, který zkontroluje a převezme nářadí. Celou tuto službu nabízíme zdarma. V rámci této dílny připravujeme také školu servisu, v které by jsme se rádi postuně věnovali jednotlivým servisním úkonům v malých skupinkách.

Rezervaci samoobslužné dílny můžete učinit prostřednictvím telefonu na čísle : 241 404 444 a 774 200 206 nebo pomocí kontaktního formuláře.

Tento web byl vytvořen v systému web-rychle.cz pro nekomerční užití.