O nás

Od roku 1994 jsme tu pro Vás. Původně cyklistická prodejna se postupem času rozrostla o nabídku s přesahem sortimentu pro různé sportovní aktivity snad proto, abychom si uvědomili, kde je naše místo a co je nám nejblíže, pro co žijeme a dýcháme. Cyklistika byla, je a bude naší životní cestou a kdysi Sportcentrum se tedy postupem času vyprofilovalo v ryze specializovaný cyklistický obchod, jehož tváří se stala legenda z největších - americký koncern TREK. Značka, která svým přístupem, vývojem a neustálými inovacemi vyšlapává cestu a určuje směr jedné z nejkrásnějších sportovních aktivit. Inspirovali jsme se i my a stejně jako TREK klademe důraz na kvalitu služeb, nabízeného sortimentu, servisu a individuální přístup k Vám, našim zákazníkům.

 


Jsme malá a stále se rozrůstající firma čítajících necelých deset stálých zaměstanců, cyklistů a nadšenců v našem oboru. Cyklistika je sice naše zaměstnání, ale především naše hobby, náš život, se zájmem sledujeme dění na trhu a snažíme se držet krok s aktuálními trendy a novinkami. V loňském roce naše firma oslavila již 20 let svého působení na našem trhu. Za tato léta jsme nasbírali mnoho zkušeností v oboru a vždy se je snažíme co nejlépe uplatnit v praxi, tak abychom uspokojili i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Snad díky našemu úsilí, pýle, ale i důvěry a podpory našich zákazníků jsme dlouhodobě v žebříčku TOP 5 nejlepších prodejců TREK a Bontrager v České republice. Komunita kolem prodejny se rozrůstá, firma Kola Víšek je spojena s projektem Kola pro Afriku, dlouhé roky jsme partnerem cestovní kanceláře Adventura, pro kterou zajišťujeme servis a pomáháme jejím klientům s přípravou na cyklistickou dovolenou. Dokonce také nabízíme službu uskladnění kol přes zimu a nově jsme připravili samoobslužnou dílnu.


Firma sídlí na Praze 4 v Křesomyslově ulici v Nuslích a prodejna a servis se rozprostírá na více než 400 m2, kde máte možnost vybrat si z ucelené nabídky kol TREK, komponentů a doplňků předních výrobců. V loňském roce jsme pro kvalitnější prezentaci a větší výběr přestavěli a zvětšili prodejnu s oblečením a doplňky, kde pevně věříme, že uspokojíme přání i touhy nejen bikerů a bikerek, ale myslíme i na děti, takže v našem sortimemntu naleznete kompletní vybavení i pro nejmenší. Dále prodejna nabízí dvě plnohodnotná servisní zázemí s kompletním vybavením, z toho jedna je vymezena pro samoobslužný servis vašeho kola či komponentů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento web byl vytvořen v systému web-rychle.cz pro nekomerční užití.