Samoobslužná dílna

V našem ochodě jsme pro Vás připravili jedinečnou možnost využít samoobslužné dílny. Máme pro Vás připravena dvě pracovní místa s kompletním vybavením potřebným na servis kola. Dílna je zbrusu nová a připravená pro servis Vašeho kola. Obě pracovní stanice jsou vybaveny špičkovým nářadím značky Birzman. 

Jak to celé funguje? Ideální je předem si rezervovat termín Vaší návštěvy, abyste měli jistotu, že dílna nebude obsazena. Poté přijedete do našeho obchodu, prokážete se občanským průkazem a podepíšete smlouvu o provozu dílny. Následně Vám náš zaměstnanec předá pracovní místo s nářadím. V případě potřeby si můžete nechat poradit od našich zkušených mechaniků.

Po ukončení práce předáte dílnu zpět našemu zaměstnanci, který zkontroluje a převezme nářadí. Celou tuto službu nabízíme zdarma. V rámci této dílny připravujeme také školu servisu, v které by jsme se rádi postuně věnovali jednotlivým servisním úkonům v malých skupinkách.

Rezervaci samoobslužné dílny můžete učinit prostřednictvím telefonu na čísle : 241 404 444 a 774 200 206 nebo pomocí kontaktního formuláře.

Tento web byl vytvořen v systému web-rychle.cz pro nekomerční užití.